در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
اگر در روند ثبت یا تایید آگهی مشکلی داشتید با شماره 09907717300 پیام دهید یا تماس بگیرید. در زودترین زمان ممکن پاسخگوی شما خواهیم بود..................اگر در روند ثبت یا تایید آگهی مشکلی داشتید با شماره 09907717300 پیام دهید یا تماس بگیرید. در زودترین زمان ممکن پاسخگوی شما خواهیم بود

اینتگرام: ثبت آگهی اینستاگرام و تلگرام

تخفیف تیر 1400

تقریبا اوایل هر ماه تخفیف‌هایی ارائه می‌شود. کاربران گرامی که مایل به استفاده کد تخفیف، برای ثبت آگهی جدید یا تمدید آگهی خود هستند می‌توانند به همین صفحه مراجعه کنند و آگهی خود را با تخفیف فوق‌العاده ثبت کنند. لازم به ذکر است، هر کد تخفیف بصورت معدود تعریف می‌شود، در نتیجه اولویت با اولین شخص یا اشخاصی خواهد بود که از این فرصت استفاده می‌کنند.

اگر هنگام وارد کردن کد تخفیف در صفحه پرداخت، با پیام "اطلاعات کد تخفیف صحیح نیست" مواجه شدید این به ۲ معنی است:

۱- این کد تخفیف به وسیله ۱ نفر ( برای کدهای تخفیف با محدودیت استفاده برای ۱ نفر) یا چند نفر ( برای کدهای تخفیف با محدودیت استفاده برای چند نفر مثلا ۵ نفر) استفاده شده است و شما باید منتظر اعلام کدهای تخفیف جدید در ماه آینده باشید.

۲- آخرین کد تخفیف باقیمانده به وسیله ۱ یا چند نفر وارد شده اما هنوز پرداخت صورت نگرفته است. بنابراین می‌توانید حدود ۳۰ دقیقه بعد دوباره کد موردنظر خود را امتحان کنید شاید کاربر به هر دلیل موفق به پرداخت نشده باشد و کد تخفیف مورد نظر آزاد شده باشد.

-------------------------------------------------------------------------------------

۵۰ درصد تخفیف تا ۵ تیر ۱۴۰۰

 توجه: در صورتی پیام پرداخت موفقیت آمیز نبود نگران نباشید، ۲۴ ساعت صبر کنید اگر آگهی شما به سرویس موردنظر ارتقا پیدا نکرد به ایدی تلگرام integram_admin پیام دهید تا موضوع شما بررسی شود.